Naše cesta

Jsem především máma. Máma, která se nevzdala, i když si na začátku nové cesty s miminkem připadala jako z jiné planety.

 

Celý život jsem chtěla pomáhat. A tak jsem se hledala.

Při studiu střední pedagogické školy jsem chtěla co nejlépe vést a rozvíjet individuálnost dětí v mateřské škole. S žádnou jsem se natolik neztotožnila, a tak mě to táhlo k založení své vlastní. Tomuto snu jsem nevěnovala dostatečnou pozornost.

Studium na vysoké škole mě zavedlo jiným směrem. Naplňovala mě praxe v dětském domově. Velmi mě tato práce lákala, ale. V hlavě jsem měla pár "ale", která mi dávala pocit, že ani toto není má cesta.

A pak se to stalo. Neplánovaně jsem otěhotněla. Byla jsem zmatená. V hlavě jsem měla spoustu otázek. Zvládnu to? Dostuduji? Co mé záliby? Co můj sen?


Těhotenství byla odpověď. KONEČNĚ JSEM SE NAŠLA.


Vše začalo, když mi každý říkal, jak a co je správné pro mé miminko. Jenže ono to nefungovalo. Přitom by mi stačilo slyšet "Jsi dobrá máma.", "Děláš to skvěle.", "Odpočiň si." nebo "Děláš pro své děťátko to nejlepší.".

Přestala jsem poslouchat ostatní a zaměřila jsem se na potřeby svého syna. A ono to začalo fungovat. Chci tu být pro Vás, mámy, tátové, chci Vám předat informace, které Vám pomohou najít správný směr Vaší cesty. Budu Vám naslouchat a mluvit s Vámi. Předám Vám potřebný klid a podporu.

Krůček po krůčku